آموزش تخصصی ترفند های ثبت نام موفق ایران خودرو

سوال دارم؟

این پکیج شامل چه آموزش هایی می شود؟

این پکیج شامل 3 ویدیو آموزشی و یک عدد فایل pdf  می شود. که در این آموزش ها تمامی مراحل یک ثبت نام موفق به صورت واضح و کامل توضیح داده شده است.

قسمت اول آموزش ابتدایی ورود به سایت است. در این قسمت تمامی مراحل ورود به سایت ایران خودرو و ایجاد یک پنل کاربری و نحوه مدیریت آن برای شما توضیح داده خواهد شد.

قسمت دوم آموزش بهترین زمان ورود به سایت است. در این قسمت تمامی کار هایی که قبل از شروع ثبت نام باید انجام دهید و تمامی نکاتی که قبل از شروع ثبت نام باید رعایت کنید به شما آموزش داده خواهد شد.

قسمت سوم که مهم ترین قسمت آموزش است آموزش کلی ثبت نام خودرو است. در این قسمت ابتدا روند کلی یک ثبت نام موفق و عبور از تمامی خطا ها را برای شما توضیح داده ایم و پس از آن دو نمونه ثبت نام موفق برای شما انجام داده ایم که دو ثبت نام متوالی در یک روز میباشد که ثبت نام اول در اول تایم باز شدن سایت و ثیت نام دوم در تکمیل ظرفیت انجام شده است.

قسمت چهارم یک فایل pdf است که تمامی قسمت هایی که در مراحل قبل به شما آموزش داده شده به همراه توضیحات به صورت گسترده در این فایل توضیح داده شده است.

چرا باید از این پکیج آموزشی استفاده کنید؟

در صورت عدم استفاده از این محصول مهمترین اتفاقی که برای شما رخ می دهد این است که بهترین فرصت برای سرمایه گذاری با مبلغی ناچیز برای بدست اوردن ترفند ها و آموزش های ثبت نام موفق در سایت ایران خودرو را از دست می دهید.

با توجه به شرایط فعلی ثبت نام ایران خودرو و افزایش بی سابقه برای خرید محصولات این شرکت ، بروزرسانی ها و تغییرات مداوم سایت ثبت نام ایران خودرو شما برای ثبت نام موفق ناچار به یادگیری این نکات هستید.

خاطر نشان می شود که ظرفیت خودرو ها در زمان ثبت نام در مقابل تقاضای ثبت نام بسیار ناچیز می باشد و افرادی در این مسابقه پیروز خواهند شد که تمامی نکات و ترفند های لازم را بدانند و در صورت ثبت نام از لحاظ مالی سود خواهند کرد.

چه تضمینی وجود دارد که ما پس از استفاده از این پکیج موفق به ثبت نام خواهیم شد؟

در این پکیج آموزشی ما تمام تلاش خود را کرده ایم تا به صورت ویدئو آموزشی و مقاله تمامی ترفند های لازم برای تکمیل فرایند ثبت نام اینترنتی در سایت ایران خودرو و رفع خطاهای احتمالی در هنگام ثبت نام برای رسیدن به درگاه بانکی در سریع ترین زمان ممکن و تمامی نکاتی که جهت رسیدن هر چه سریعتر به درگاه باید رعایت شود آموزش داده شود. همچنین خدا را شاکریم که تاکنون درصد بسیار بالایی از افرادی که این پکیج را تهیه کرده اند موفق به ثبت نام خودرو مورد نظر شده اند و شما میتوانید این موارد را در قسمت (ثبت نام های موفق) مشاهده کنید

آیا با یادگیری مباحث این پکیج، می‌توان موفق به ثبت نام شد؟

بله. ما این تضمین را به شما می دهیم که در صورتی که به صورت کامل از آموزه های ما در هنگاه ثبت نام به صورت درست استفاده کنید قطعا موفق به ثبت نام خواهید شد. البته ما این امر را پس از تهیه این پکیج در اولین ثبت نام تضمین نمیکنیم چرا که سایت ایران خودرو به دلیل ترافیک بسیار بالایی که در زمان های ثبت نام دارد ممکن است هر گونه اختلالی در آن ایجاد شود و شما موفق به ثبت نام نشوید و این امری کاملا بدیهی و اجتناب ناپذیر است. هر چند که افراد زیادی بوده اند که در همان وحله اول پس از استفاده از پکیج آموزشی موفق به ثبت نام خودرو مورد نظر در فروش فوری شده اند.

آیا کسی هم با استفاده از این پکیج موفق به ثبت نام شده است؟

بله. در صد بسیار بالایی از کاربرانی که از این پکیج آموزشی استفاده کرده اند و موفق به ثبت نام خودرو مورد نظر شده اند و شما میتوانید این موارد را در قسمت ثبت نام های موفق مشاهده کنید.

چگونه از تاریخ و ساعت دقیق بخشنامه های ایران خودرو مطلع شوم؟

جهت اطلاع از تاریخ و ساعت دقیق بخشنامه های ایران خودرو میتوانید پیج اینستاگرام و تلگرامی را دنبال کنید و از تاریخ دقیق بخشنامه ها مطلع شوید.

آیا بدون عضویت در سایت میتوانم پکیج آموزشی را خریداری کنم؟

خیر

امکان خرید از سایت فقط برای اعضای سایت ممکن می باشد و این موضوع فقط به دلیل حفظ امنیت و دسترسی شما به اطلاعات سفارش تان خواهد بود، اما اگر به عنوان مهمان نیز اقدام به خرید نمائید در مراحل خرید شما به صورت خودکار عضو سایت خواهید شد.

رمز عبور خود را فراموش کرده ام چگونه میتوانم وارد سایت شود؟

ابتدا از قسمت <<ورود کاربران>> وارد سایت شوید.

سپس گزینه <<فراموشی رمز عبور>> را انتخاب کنید. سپس آدرس ایمیل خود را درج نموده و گزینه بازیابی رمز را انتخاب کنید.

سپس ایمیلی برای شما ارسال خواهد شد که به کمک آن میتوانید رمز عبور جدید خود را تنظیم نمایید.

پس از خرید پکیج آموزشی چگونه با فایل ها دسترسی خواهم داشت؟

پس از خرید پکیج آموزشی در همان صفحه ای که رسید پرداخت را دریافت میکنید لینک های دانلود در اختیار شما قرار میگیرند.

اما در صورتی که هر گونه مشکلی ایجاد شد و دسرسی شما به لینک های دانلود قطع شد میتوانید با ورود به قسمت پنل کاربری و بخش دانلود ها به لینک های دانلود فایل ها دسرسی داشته باشید.

چگونه میتوانم از گزینه مشاوره آنلاین استفاده کنم؟

در صورتی که هر گونه سوال یا ابهامی در هر مورد برای شما پیش آمده میتوانید از گزینه مشاوره آنلاین که در قسمت پایین همین صفحه به رنگ نارنجی قرار گرفته استفاده کرده و پاسخ سوالات خود را از کارشناسان مربوطه دریافت کنید.

کاربر گرامی : لطفا در صورت وجود هر گونه سوال یا ابهامی ابتدا قسمت فوق را مطالعه کنید.تمامی سوالاتی که ممکن است برای شما پیش بیاید در قسمت فوق پاسخ داده شده است. در صورتی که پاسخ سوالات خود را در این قسمت دریافت نکردید میتوانید از مشاوره آنلاین استفاده کنید و پاسخ تمام سوالات خود را قبل و بعد از تهیه دوره دریافت کنید.